požičky žilina inzercia inzeráty | regionálna

Chcem si požičať

Posledný žiadateľ: Alexandra, Žilina

PaniAlexandra požiadala o 5 000 €

Referencie

“ Vaša pôžička mi skutočne pomohla, keď som peniaze potrebovala veľmi rýchlo. Už druhý deň som ich držala vo svojich rukách. Vynikajúce riešenie pre nečakané situácie. “

Alexandra, Kladno

Máte záujem o online pôžičku aj vy?

Kliknite na tlačidlo “Chcem si požičať“ a vyberte si pôžičku podľa vašich požiadaviek

Chcem si požičať

Dnes už o pôžičku požiadalo 38 klientov.
Pridajte sa k nim aj vy!

Verejná knižnica Mikuláša Kováča Banská Bystrica

Regionálna verejná knižnica Mikuláša Kováča v Banskej Bystrici.

Gymnázium V. B. Nedožerského Prievidza

28. 07. 2019 Obchodná verejná súťaž. Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza vyhlasuje výsledky obchodnej verejnej súťaže na podávanie návrhov na uzatvorenie nájomnej zmluvy o nájme nebytových priestorov na prevádzk

2. pilier - starobné dôchodkové sporenie | Allianz DSS

Allianz - Slovenská dôchodková správcovská spoločnosť, a.s. Predmetom činnosti spoločnosti je vytváranie a správa dôchodkových fondov na vykonávanie starobného dôchodkového sporenia.

Regionálna veterinárna a potravinová správa Galanta, oznamuje občanom obce, že dňa 17. 5. 2019 t.j. v piatok, od 16.00 do 17.30 hod. bude prevádzať povinné doočkovanie psov proti besnote, pred Obecným úradom v Šoporni. Poplatok za psa je 5€. Ponúkame

Portál Spišská Nová Ves - TV Reduta

Odhaľte inpulz Spiša. VEČERNÝ BEH MESTA SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Naša Zoo

TV Nitrička | Regionálna televízia Nitra

Otvorili poľnohospodársku a potravinársku výstavu. Národné výstavisko Agrokomplex otvorilo svoje brány. Koná sa tu už 46. ročník najväčšej medzinárodnej potravinárskej a poľnohospodárskej výstavy na Slovensku.

Mesto Senica– oficiálne stránky

Oficiálne webové stránky mesta Senica | Výzva na predloženie cenovej ponuky - Chodník vedľa areálu HaZZ Hurbanova…

Šahy

Dňa 1.7.2019 nebudú úradné hodiny primátora mesta Šahy. Úradné hodiny primátora mesta pre občanov sú určené každý nepárny týždeň v pondelok od 14.30 hod. do 17.00 hod.

Knižnica Jána Kollára Vás pozýva na letné tvorivé dielne pre deti v našej Kreatívnej knižnici a to každý štvrtok od 10,00 do 12,00 v Oddelení literatúry pre deti počas celých prázdnin.

VIA IURIS - Robíme zo Slovenska krajinu, kde ľudia nie sú ...

VIA IURIS sa dlhodobo venuje presadzovaniu spravodlivosti vo vybraných oblastiach práva. Robíme zo Slovenska krajinu, kde nie sú ľudia voči moci bezmocní.