požičky žilina inzercia inzeráty | regionálna

Chcem si požičať

Posledný žiadateľ: Alexandra, Žilina

PaniAlexandra požiadala o 5 000 €

Referencie

“ Vaša pôžička mi skutočne pomohla, keď som peniaze potrebovala veľmi rýchlo. Už druhý deň som ich držala vo svojich rukách. Vynikajúce riešenie pre nečakané situácie. “

Alexandra, Kladno

Máte záujem o online pôžičku aj vy?

Kliknite na tlačidlo “Chcem si požičať“ a vyberte si pôžičku podľa vašich požiadaviek

Chcem si požičať

Dnes už o pôžičku požiadalo 39 klientov.
Pridajte sa k nim aj vy!

Regionálna verejná knižnica Mikuláša Kováča v Banskej Bystrici.

28. 07. 2019 Obchodná verejná súťaž. Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza vyhlasuje výsledky obchodnej verejnej súťaže na podávanie návrhov na uzatvorenie nájomnej zmluvy o nájme nebytových priestorov na prevádzk

Allianz - Slovenská dôchodková správcovská spoločnosť, a.s. Predmetom činnosti spoločnosti je vytváranie a správa dôchodkových fondov na vykonávanie starobného dôchodkového sporenia.

Regionálna veterinárna a potravinová správa Galanta, oznamuje občanom obce, že dňa 17. 5. 2019 t.j. v piatok, od 16.00 do 17.30 hod. bude prevádzať povinné doočkovanie psov proti besnote, pred Obecným úradom v Šoporni. Poplatok za psa je 5€. Ponúkame

Odhaľte inpulz Spiša. VEČERNÝ BEH MESTA SPIŠSKÁ NOVÁ VES. Naša Zoo

Otvorili poľnohospodársku a potravinársku výstavu. Národné výstavisko Agrokomplex otvorilo svoje brány. Koná sa tu už 46. ročník najväčšej medzinárodnej potravinárskej a poľnohospodárskej výstavy na Slovensku.

Oficiálne webové stránky mesta Senica | Výzva na predloženie cenovej ponuky - Chodník vedľa areálu HaZZ Hurbanova…

Dňa 1.7.2019 nebudú úradné hodiny primátora mesta Šahy. Úradné hodiny primátora mesta pre občanov sú určené každý nepárny týždeň v pondelok od 14.30 hod. do 17.00 hod.

Knižnica Jána Kollára Vás pozýva na letné tvorivé dielne pre deti v našej Kreatívnej knižnici a to každý štvrtok od 10,00 do 12,00 v Oddelení literatúry pre deti počas celých prázdnin.

VIA IURIS sa dlhodobo venuje presadzovaniu spravodlivosti vo vybraných oblastiach práva. Robíme zo Slovenska krajinu, kde nie sú ľudia voči moci bezmocní.